huidige records & uitslagen

De parcoursrecord zijn in handen van de volgende personen:

CATEGORIE NAAM JAARGANG TOTAAL TIJD
Heren Ronald Melis 1997 1:46:46
Dames Lucienne Groenendijk 2003 1:53:34
Trio Team Verdoes
Zwemmer: Xander Breton
Fietser: Rick van Breda
Loper: Gianluca Assorgia
2018 1:41:01

Uitslagen van eerdere jaren:

1983

De eerste editie van het Kwart(je) Triathlon Anna Paulowna werd gehouden in 1983. Er werden toen nog geen Trio Teams toegelaten op het parcours.

POS NAAM CATEGORIE TOTAAL TIJD
1 Rob Barel HS 2:07:25
1 Wil van Kooten DS 2:43:09
1 Rob van Dobbelsteen Hvet 2:17:50
1994

In dit jaar werden de Trio teams geïntroduceerd.

2018
POS NAAM CATEGORIE TOTAAL TIJD
1 Joris de Boer HS 1:57:00
1 Jeroen Tiebie H 40+ 1:58:54
1 Nico Verkade H 50+ 2:01:20
1 Joop Menke H 60+ 2:36:26
1 Talisa van der Fluit DS 2:10:51
1 Marianna Hoekstra D 40+ 2:18:36
1 Audrey Breur D 50+ 2:18:11
1 Carla Aalders D 60+ 2:51:08
1 Trio Team Verdoes
Zwemmer: Xander Breton
Fietser: Rick van Breda
Loper: Gianluca Assorgia
Trio-Heren 1:41:01
1 Trio Triathlon Team Den Helder
Zwemmer: Ashley Schouwenaar
Fietser: Jessica de Jong
Loper: Lucienne Groenendijk
Trio-Dames 2:18:11
1 Trio Team Westfries Gasthuis Hoorn 2
Zwemmer: Lisanne Sofner
Fietser: Peter Keeman
Loper: Pieter Buysman
Trio-Gemengd 2:07:18
Beerse
praktijk Warmenhoven
Porta via
Zabo
Wilms
Verheul Alpina
Van Tongerlo
Van Kampen
Schaap
Roovershof
Roels
Polder fit
P Deken
Omnyacc
Noordhollands wonen
Lachenal
Muntjewerf graafmachines
Kuijper
Krijger
Kiljan
Hagoort
Blokker
Baalman
Kolksluis solar
INCO groep
Garden Pleasure
Fameus wonen
Houthandel Daalder
Bouwbedrijf R.O.N.
H&J autoservice
Bos & Haeck
Bouwbedrijf Broers
Elbo
Hollander Transport Breezand
Bassie Halter Club
Hubo Anna Paulowna
HGS Sportprijzen Anna Paulowna
Hier kan uw advertentie staan
Agratechniek b.v.
A.W.B. Mechanisatie
Expert Breezand
Beukers Bike Center
Boels Den Helder
Bouwbedrijf F.X. Huiberts B.V.
Cock Weijers
Darvis
Decorette Hoorn
Hubo Breezand
Dorresteijn
EHBO-Anna Paulowna
Elab electronic systems
Financiele Tiebie praktijk
Geert's Paint shop
Gemeente hollands Kroon
Hengeveld Schilderwerken
Hijmans Hoveniers
Jim Kuiper
JKV
Jongejans Luchttechniek
Jongejans staal
Kaandorp - Wijnker
Kaas & Jakob Anna Pauwlowna
Kapiteyn
Keuba
Kooij twee wielers
Koopman & Co
mios
Mylaps
Niek Kramer
Noordkop
Nuland
Olof Schuur
Owsv aquanouten den helder
Peter Winters
APcarwash
Pruim
Reddingsbrigade oude veer
Reus
Rick van Lierop
Rijkes
Van Baaren Schilderwerken
Rocosport
rood installatie
Roozing
Schepers
SF ZAP
Snackbar Ben
SNIP
Sportmasseur Portegeijs
Technomotion
Teeuwen & Zonen BV
Schra Tweewielers
Uitwaterende sluizen
v.d. Plas
v.d. Sluis
Van der Voort groep
Van der Voort GROEP
van Dooren
van Lierop
van Westen
Vermaire
VG Software
Welkoop
WIBA
Wijnker mechanisatie
WSV AP
ROWA
Zwembad den krieck
Aad Prins
Alkmade
Andre Molenaar
Andr├ę Rijnders & de Groot, Ingenieursbureau
Appelman
Bakker Schilder
Bert's Boxx