huidige records & uitslagen

De parcoursrecord zijn in handen van de volgende personen:

CATEGORIE NAAM JAARGANG TOTAAL TIJD
Heren Ronald Melis 1997 1:46:46
Dames Lucienne Groenendijk 2003 1:53:34
Trio Team Verdoes
Zwemmer: Xander Breton
Fietser: Rick van Breda
Loper: Gianluca Assorgia
2018 1:41:01

Uitslagen van eerdere jaren:

1983

De eerste editie van het Kwart(je) Triathlon Anna Paulowna werd gehouden in 1983. Er werden toen nog geen Trio Teams toegelaten op het parcours.

POS NAAM CATEGORIE TOTAAL TIJD
1 Rob Barel HS 2:07:25
1 Wil van Kooten DS 2:43:09
1 Rob van Dobbelsteen Hvet 2:17:50
1994

In dit jaar werden de Trio teams geïntroduceerd.

2018
POS NAAM CATEGORIE TOTAAL TIJD
1 Joris de Boer HS 1:57:00
1 Jeroen Tiebie H 40+ 1:58:54
1 Nico Verkade H 50+ 2:01:20
1 Joop Menke H 60+ 2:36:26
1 Talisa van der Fluit DS 2:10:51
1 Marianna Hoekstra D 40+ 2:18:36
1 Audrey Breur D 50+ 2:18:11
1 Carla Aalders D 60+ 2:51:08
1 Trio Team Verdoes
Zwemmer: Xander Breton
Fietser: Rick van Breda
Loper: Gianluca Assorgia
Trio-Heren 1:41:01
1 Trio Triathlon Team Den Helder
Zwemmer: Ashley Schouwenaar
Fietser: Jessica de Jong
Loper: Lucienne Groenendijk
Trio-Dames 2:18:11
1 Trio Team Westfries Gasthuis Hoorn 2
Zwemmer: Lisanne Sofner
Fietser: Peter Keeman
Loper: Pieter Buysman
Trio-Gemengd 2:07:18
Hubo Breezand
Alber Heyn Callantsoog
HGS Sportprijzen Anna Paulowna
Vifit sport
Holland Staal Zwaag
Agratechniek b.v.
A.W.B. Mechanisatie
Expert Breezand
Beukers Bike Center
Boels Den Helder
Bouwbedrijf F.X. Huiberts B.V.
Cockweijers
Darvis
De Block
Decorette Hoorn
Doeland
Dorresteijn
EHBO-Anna Paulowna
Elab electronic systems
Fa vd Geest
Financiele Tiebie praktijk
Geert's Paint shop
GEHA
Gemeente hollands Kroon
Gerard vd Park
Hengeveld Schilderwerken
Hessingsupervers
Hijmans Hoveniers
Hollander
Hoveniers Bedrijf Tim Bontje
Jim Kuiper
JKV
Johannes
Jongejans Luchttechniek
Jongejans staal
Kaandorp - Wijnkers
Kaas & Jakob Anna Pauwlowna
Kapiteyn
Keuba
Kolkman Tweewielers Zijdewind
Kooij twee wielers
Koopman & Co
mios
Multimate
Munt Media
Muntje werf &Co
Mylaps
Niek Kramer
Noordkop
Nuland
Olof Schuur
Owsv aquanouten den helder
Peter Winters
Petter
Polderinfo
Pruim
Quality contacts
Quality Hearing
Reddingsbrigade oude veer
Reus
Rick van Lierop
Rijkes
Rob Glas
Rocosport
rood installatie
Roozing
Roy Beelen
Schepers
Scouting Anna Paulowna
SF ZAP
Slagerij Duin
Snackbar Ben
SNIP
Spoelbedrijf J.C. van Dijk & Zns
Sportmasseur Portegeijs
Steenvoorden Machines BV
Technomotio
Tediek
Teeuwen & Zonen BV
The Schraa
Uitwaterende sluizen
v.d. Plas
v.d. Sluis
Van den Berg
Van der Voort groep
Van der Voort GROEP
van Dooren
van Lierop
van Westen
Verdoes Fietsen
Vermaire
VG Software
Welkoop
WIBA
Wijnker mechanisatie
WSV AP
ROWA
Zuurbier
Zwembad den krieck
Aad Prins
Alkmade
Andre Molenaar
Andr├ę Rijnders & de Groot, Ingenieursbureau
Appelman
Bakker Schilder
Bert Indoor spuitservice