START- & RICHTTIJDEN

Er zal worden gestart in twee series.

Kwart(je) Triathlon individuele heren
13.15 Start
13.28 eerste uit het water
13.47 laatste uit het water
13.50 eerste fietser op de Molenvaart
14.30 eerste fietser op het Ceresplein
14.45 eerste loper op de Molenvaart
15.05 Finish van de eerste triatleet

TRIO Teams en individuele dames
13.25 Start13.37 eerste uit het water
13.55 laatste uit het water
13.57 eerste fietser op de Molenvaart
14.36 eerste fietser op het Ceresplein
14.49 1e loper op de Molenvaart
15.07 Finish van het eerste Trio Team

Prijsuitreiking
Nadat de laatste deelnemer is gefinisht,  zal de prijsuitreiking plaatsvinden op het terrein van de finish

Hubo Breezand
Alber Heyn Callantsoog
HGS Sportprijzen Anna Paulowna
Vifit sport
Holland Staal Zwaag
Agratechniek b.v.
A.W.B. Mechanisatie
Expert Breezand
Beukers Bike Center
Boels Den Helder
Bouwbedrijf F.X. Huiberts B.V.
Cockweijers
Darvis
De Block
Decorette Hoorn
Doeland
Dorresteijn
EHBO-Anna Paulowna
Elab electronic systems
Fa vd Geest
Financiele Tiebie praktijk
Geert's Paint shop
GEHA
Gemeente hollands Kroon
Gerard vd Park
Hengeveld Schilderwerken
Hessingsupervers
Hijmans Hoveniers
Hollander
Hoveniers Bedrijf Tim Bontje
Jim Kuiper
JKV
Johannes
Jongejans Luchttechniek
Jongejans staal
Kaandorp - Wijnkers
Kaas & Jakob Anna Pauwlowna
Kapiteyn
Keuba
Kolkman Tweewielers Zijdewind
Kooij twee wielers
Koopman & Co
mios
Multimate
Munt Media
Muntje werf &Co
Mylaps
Niek Kramer
Noordkop
Nuland
Olof Schuur
Owsv aquanouten den helder
Peter Winters
Petter
Polderinfo
Pruim
Quality contacts
Quality Hearing
Reddingsbrigade oude veer
Reus
Rick van Lierop
Rijkes
Rob Glas
Rocosport
rood installatie
Roozing
Roy Beelen
Schepers
Scouting Anna Paulowna
SF ZAP
Slagerij Duin
Snackbar Ben
SNIP
Spoelbedrijf J.C. van Dijk & Zns
Sportmasseur Portegeijs
Steenvoorden Machines BV
Technomotio
Tediek
Teeuwen & Zonen BV
The Schraa
Uitwaterende sluizen
v.d. Plas
v.d. Sluis
Van den Berg
Van der Voort groep
Van der Voort GROEP
van Dooren
van Lierop
van Westen
Verdoes Fietsen
Vermaire
VG Software
Welkoop
WIBA
Wijnker mechanisatie
WSV AP
ROWA
Zuurbier
Zwembad den krieck
Aad Prins
Alkmade
Andre Molenaar
André Rijnders & de Groot, Ingenieursbureau
Appelman
Bakker Schilder
Bert Indoor spuitservice